RTV AHIRETI
Shëndetësi

“Nxire dufin”! Mjekët: Përmbajtja e zemërimit të krijon pasoja për shëndetin

“nxire-dufin”!-mjeket:-permbajtja-e-zemerimit-te-krijon-pasoja-per-shendetin

Studiuesit gjermanë kanë arritur në përfundimin që, nëse doni të jetoni gjatë, duhet të nxirrni jashtë dufin, pasi përmbajtja e zemërimit, bën që të kemi pasoja në shëndetin fizik dhe mendor.

Related posts

Këto janë sëmundjet që shëron vaji me kripë

admin

Çfarë i ndodh trupit tuaj nëse humbni 5 kilogram në javë?

rezart morina

Rriten rastet me kancer këtë vit, 510 qytetarë u diagnostikuan me këtë sëmundje

rezart morina