RTV AHIRETI
Lajme

Pas 8 vitesh ngërç, Parlamenti Europian do të votojë paketën kryesore të migracionit. Ja çfarë përmbajnë 10 projektligjet

pas-8-vitesh-ngerc,-parlamenti-europian-do-te-votoje-paketen-kryesore-te-migracionit.-ja-cfare-permbajne-10-projektligjet

Pas tetë vitesh ngërçi, ngritja e së djathtës ekstreme në të gjithë Evropën ka përqendruar mendjet e liderëve evropianë dhe i ka detyruar ata të bien dakord, me shumicë votash, për të reformuar ligjet jokoherente të migracionit në të gjithë bllokun. Megjithatë, ajo ende qëndron në balancë me më shumë se 700 eurodeputetë që u

Related posts

Shpërblim me 500 euro për policët që u plagosën gjatë aksioneve në veri

admin

Kryeministri palestinez akuzon Izraelin për “përdorimin e trupave të palestinezëve në laboratorë mjekësorë”

admin

Masakra me 133 viktima në Moskë, Putin: Janë arrestuar 4 personat që kryen sulmin! Po tentonin të largoheshin në…

admin