RTV AHIRETI
KosovaLajmeLajmet e funditPrishtineTë Gjithazjarr

Përfshihet nga zjarri depoja farmaceutike në Prishtinë

perfshihet-nga-zjarri-depoja-farmaceutike-ne-prishtine

Përfshihet nga zjarri një depo farmaceutike është përfshirë nga flakët. Ngjarja ka ndodhur në rrugën Prishtinë-Ferizaj. Zona është mbuluar nga një re tymi. Ndërsa nuk dihen shkaqet e rënies së zjarrit. Autoritetet po punojnë për të shuar flakët dhe zbardhjen e shkakut. (BalkanWeb)

Related posts

Forcat izraelite plagosin 2 palestinezë në Bregun Perëndimor

admin

Kur ta lexojmë suren Kehf të premtën?

admin

Shpërthime në Kudsin Perëndimor, një i vdekur dhe 14 të plagosur

admin