RTV AHIRETI
LajmeRajon dhe Botë

Përfundon takimi Erdoğan-Zelenskyy në Lviv

perfundon-takimi-erdogan-zelenskyy-ne-lviv

Takimi i zhvilluar mbyllur për median në Pallatin Potocki në qytetin ukrainas Lviv, zgjati rreth 2 orë

Ka përfunduar takimi mes presidentit të Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan, dhe homologut të tij ukrainas, Volodymyr Zelenskyy, raporton Anadolu Agency (AA).

Takimi i zhvilluar mbyllur për median në Pallatin Potocki në qytetin ukrainas Lviv, zgjati rreth 2 orë.

Related posts

Ministri izraelit thirrje për marrëveshje për kthimin e pengjeve

admin6

Ukraina: Forcat tona vazhdojnë të mbrojnë qytetin Bakhmut – VIDEO

rezart morina

Mbretëria e Bashkuar heq vizat për personelin e Ministrisë së Mbrojtjes dhe FSK-së

rezart morina