RTV AHIRETI
KosovaKryesoreKsooveLajmeLajmet e funditTë Gjithavrasjje

Përplasje mes bandash në Prishtinë, vritet një person, një kalimtare në gjendje të rëndë

perplasje-mes-bandash-ne-prishtine,-vritet-nje-person,-nje-kalimtare-ne-gjendje-te-rende

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Prishtinë, ku si pasojë e përplasjes së dy grupeve kriminale ka humbur jetën një person dhe ka mbetur e plagosur një 49-vjeçare. Mësohet se 49-vjeçarja ka qenë kalimtare dhe nuk ka pasur lidhje me konfliktin e armatosur, ndërsa gjendja e saj shëndetësore paraqitet e rëndë. […]

Related posts

“Udhëzimet strategjike i jep udhëheqësi suprem”- Humbi jetën në aksident ajror, a do të sjellë vdekja e presidentit të Iranit ndryshime në politikën e vendit?

admin

Assad në Arabinë Saudite për samitin e Ligës Arabe – VIDEO

rezart morina

Udhëheqësit e partive spanjolle takohen për të formuar qeverinë e re

admin