RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Policia kërkon ndihmë në identifikimin e dy hajnave

policia-kerkon-ndihme-ne-identifikimin-e-dy-hajnave

Njësiti i hetimeve të stacionit policor Qendra në Prishtinë, me autorizim nga prokuroria kompetente, kërkon ndihmë nga qytetarët në ofrimin e informatave, të cilat do të ndihmonin në identifikimin dhe arrestimin e personave që shihen në fotografi.

Personat e dyshuar kërkohen për përfshirje në një rast, vjedhje të ndodhur me datën 14.12.2022 , në rrugën “2 Korriku” në Prishtinë.

Të nderuar, për çdo informatë që mund të çojë në identifikimin e personave apo vendodhjes së tyre, kontaktoni policinë në numrin e telefonit: 192.

Related posts

Presidentja Osmani diskuton me homologun gjerman për zhvillimet e fundit në Kosovë

rezart morina

79 vjet nga dëbimi i tatarëve të Krimesë, dhimbja ende e gjallë në kujtesën kolektive

admin

Kovaçevski paralajmëron dorëheqjen nëse VMRO-DPMNE voton ndryshimet Kushtetuese

rezart morina