RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Policia njofton për tri vdekje brenda 24 orëve në Kosovë

policia-njofton-per-tri-vdekje-brenda-24-oreve-ne-kosove

Policia e Kosovës njofton për tri vdekje brenda 24 orëve në raportin e saj të përditshëm.
Një person është gjetur të shtunën rreth orës 18:00 pa shenja jete në shtëpinë e tij në Prishtinë.

Rasti është hapur si “hetim mbi vdekjen”, teksa trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

“Prishtinë 29.07.2023-18:00. Raportohet se viktima mashkull kosovar është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij. Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. Rasti në procedurë hetimore”, thuhet në raportin e policisë.

Një person i gjinisë mashkullore ka vdekur në QKUK, pasi aty po trajtohej nga data 21 qershor e këtij viti.
Rasti në polici është hapur si “lëndim i rëndë trupor me pasojë vdekje”.

Related posts

NATO: Turqia, Finlanda dhe Suedia dakord për vlerën afatgjatë të mekanizmit të përbashkët

rezart morina

Çavuşoğlu: Pas tërmeteve, solidariteti ndërkombëtar na jep forcë

rezart morina

Osmani sot viziton Maqedoninë e Veriut

rezart morina