RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Policia realizon kontrolle në motelet e Mitrovicës, arreston tre burra e një vajzë

policia-realizon-kontrolle-ne-motelet-e-mitrovices,-arreston-tre-burra-e-nje-vajze

Gjatë ditës së mërkurë policia ka zhvilluar aksion në dy motele në Mitrovicë.

Në aksionin e realizuar janë arrestuar katër persona, në mesin e tyre një vajzë 21-vjeçare dhe tre burra.

Policia ka thënë se dyshohet se këta persona janë marrë me vepreën penale të prostitucionit.

“Katër (4) personat janë shoqëruar në polici dhe në konsultim me gjyqtaren e Gjykatës për Kundërvajtje, të njëjtit në procedurë të përshpejtuar janë dërguar para kësaj gjykate ku edhe u është shqiptuar denimi”.

Related posts

Anijet e para të grurit mbërrijnë në Ukrainë duke përdorur një rrugë të re

admin

Pakistan, 28 të vrarë dhe mbi 150 të plagosur nga shpërthimi në xhami

rezart morina

Shefi i kabinetit të Myftiut Tërnava, mr. Besim ef. Mehmeti, u prit në takim nga ministri i Çështjeve Fetare të Arabisë Saudite

admin