RTV AHIRETI
Lajme

Presidencialet në SHBA/ Konfirmohet përballja televizive mes Joe Biden dhe Donald Trump, ja data kur do të zhvillohet debati

presidencialet-ne-shba/-konfirmohet-perballja-televizive-mes-joe-biden-dhe-donald-trump,-ja-data-kur-do-te-zhvillohet-debati

Presidenti amerikan, Joe Biden dhe ish-presidenti Donald Trump kanë pranuar një ftesë nga CNN-i për të debatuar më 27 qershor, një përballje historike e hershme. “Kam marrë dhe kam pranuar një ftesë nga CNN-i për një debat më 27 qershor. Te ju, Donald. Siç thatë ju: kudo, në çdo kohë, në çdo vend”, ka shkruar

Related posts

Ukraina thotë se ka përparuar në luftimet në Bahmut

admin

Kancelari gjerman: Von der Leyen, Costa dhe Kallas janë zgjedhur për postet kryesore të BE-së

admin

Josep Borrell: Nuk do të ketë paqe dhe siguri për Izraelin pa një shtet palestinez

admin6