RTV AHIRETI
LajmeRajon dhe Botë

Presidenti Erdoğan pret në takim kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama

presidenti-erdogan-pret-ne-takim-kryeministrin-e-shqiperise,-edi-rama

Takimi u mbajt në Kompleksin Presidencial në Ankara dhe u zhvillua me dyer të mbyllura për median

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan, priti në një takim kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, raporton Anadolu Agency (AA).

Takimi u mbajt në Kompleksin Presidencial në Ankara dhe u zhvillua me dyer të mbyllura për median.

Related posts

Arabia Saudite kërkon nga Izraeli të “punojë seriozisht” për zgjidhjen e çështjes së Palestinës

admin

Arabi Saudite, për 1 orë mblidhen 125 milionë dollarë ndihma humanitare

admin

Irani: Arrestuam 14 “terroristë” të lidhur me Izraelin

rezart morina