RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmetShëndetësi

Punëtorët e Kardiologjisë, kërkojnë shkarkimin e menaxhmentit

punetoret-e-kardiologjise,-kerkojne-shkarkimin-e-menaxhmentit

Punëtorët shëndetësor të Kardiologjisë kanë protestuar për të shprehu pakënaqësi në lidhje me menaxhmentin e kësaj Klinike.

Para objektit ata kanë vendosur disa pankarta ku shkruante: “Stop diskriminimit profesional, edukativ e gjinor”; “Të shkarkohet menaxhmentit që mbron dhunuesit”; “Stop diskriminimin e pacientëve nga lista e pritjes”; “Stop dhunës fizike dhe dhunës psikike”; dhe “Stop keqmenaxhimit të Klinikes”.

Related posts

Shqipëria më e prekura me numrin më të madh të infektimeve në Ballkan

admin

Humb jetën pasi e zuri vetura që rrëshqiti nga vinçi

rezart morina

5 ushqimet më të mira për të furnizuar trupin me fibra të shëndetshme, të papërpunuara

rezart morina