RTV AHIRETI
Lajme

Rama inauguroi qendrën e re të Inovacionit të Sigurisë dhe Mbrojtjes, reagon Rusia: Qendër kibernetike e orientuar për sulme ndaj nesh!

rama-inauguroi-qendren-e-re-te-inovacionit-te-sigurise-dhe-mbrojtjes,-reagon-rusia:-qender-kibernetike-e-orientuar-per-sulme-ndaj-nesh!

Sot (3 prill) kryeministri Edi Rama mori pjesë në hapjen e qendrës së re Inovacionit të Sigurisë dhe Mbrojtjes. Rama e cilësoi hapjen e qendrës si një epokë të re të zhvillimit teknologjik dhe modernizimit në fushat e sigurisë dhe mbrojtjes.  “Kjo qendër i bashkëngjitet Njësisë Ushtarake të Sigurisë Kibernetike, një tjetër projekt madhor për

Related posts

Ekipi i CNN dokumenton keqtrajtimin e të arrestuarve palestinezë nga Izraeli

rezart morina

Ekipi nga Kosova nxjerrë të gjallë nga rrënojat një 26-vjeçare

rezart morina

Atentat ndaj kryetarit të Haraçinës – Plagoset një nga pjesëtarët e sigurimit

admin6