RTV AHIRETI
Shëndetësi

“Rrezik i lartë  nga Covid”, CDC shton në listë dy vende të reja

“rrezik-i-larte -nga-covid”,-cdc-shton-ne-liste-dy-vende-te-reja

Qendra e SHBA për Kontrollin dhe Parandalimin e Sëmundjeve (CDC) shtoi këtë javë dy destinacione të reja në kategorinë e saj të “Niveli 3” ose thënë ndryshe ndryshe nivel i lartë për rrezikun nga COVID, njëra prej vendeve është ndër pikat më të njohura të ishullit tropikal të Karaibeve për udhëtarët amerikanë, Republika Domenikane.

Related posts

Vlerat ushqyese të piperit të kuq, që nga ndalimi i hemorragjive e deri tek mbrojtja e zemrës

rezart morina

Sa kohë mund të qëndrojnë ushqimet e gatshme në frigorifer

admin

Si të zëvendësoni ilaçet e zemrës me ushqime natyrale

admin