RTV AHIRETI
Lajme

Shkuan për ta arrestuar, ish i dënuari qëllon me armë drejt efektivëve! Vriten 3 pjesëtarë të forcave të rendit në Karolinën e Veriut dhe autori i dyshuar

shkuan-per-ta-arrestuar,-ish-i-denuari-qellon-me-arme-drejt-efektiveve!-vriten-3-pjesetare-te-forcave-te-rendit-ne-karolinen-e-veriut-dhe-autori-i-dyshuar

Tre oficerë të forcave të rendit u vranë dhe katër të tjerë u plagosën në qytetin Charlotte të Karolinës së Veriut, dhe një i dyshuar u gjet i vdekur, tha policia e këtij shteti të hënën. Shefi i Departamentit të Policisë Charlotte-Mecklenburg, Johnny Jennings tha në një konferencë për shtyp se tre oficerët që u

Related posts

Scholz premton 2 miliardë euro për fondin e klimës

rezart morina

Erdogan: Turqia mund të shqyrtojë anëtarësimin e Finlandës në NATO para Suedisë

rezart morina

Erdoğan: Një konflikt i kryer me të gjitha llojet e metodave të turpshme nuk është luftë, por masakër

rezart morina