RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Shpërthim në Lagjen e Universitetit në Prishtinë, Policia në vendngjarje

shperthim-ne-lagjen-e-universitetit-ne-prishtine,-policia-ne-vendngjarje

Forca të shtuara policore janë parë sot në Lagjen e Universitetit në Prishtinë, ndërsa dyshohet për një shpërthim.

Telegrafi ka kontaktuar Policinë e Kosovës për rajonin e Prishtinës dhe është në pritje të informacioneve shtesë.

Qytetarët e kësaj lagje thonë për Telegrafin se që në orët e para të mëngjesit kanë dëgjuar shpërthim të fuqishëm.

Related posts

Në bashkëpunim me ushtrinë turke, FSK përfundon trajnim për ngritjen e kapaciteteve ushtarake

rezart morina

Erdoğan zhvillon bisedë me kryeministrin e Malajzisë, Anwar Ibrahim

admin

Presidentja e Komisionit Evropian do të zhvillojë vizitë dy ditore në Kinë

admin