RTV AHIRETI
FeaturedLajmeLajmetShqipëri

Shqipëria goditet përsëri nga tërmeti

shqiperia-goditet-perseri-nga-termeti

Një tërmet është ndjerë para pak minutash në qytetin e Durrësit dhe Lushnjës, rreth orës 08:20.

Tërmeti epiqendrën e kishte në detin Adriatik, shumë pranë qytetit bregdetar, transmeton IndeksOnline.

Magnituda e tërmetit ishte 3.8 shkallë riter.

Related posts

Britania e Madhe: Vazhdimi i tensioneve në veri, vë në rrezik të arriturat gjatë viteve në Kosovë

admin

Sot heshtje zgjedhore! Nesër qytetarët zgjedhin me votë 61 kryebashkiakët e rinj

admin

Macron bën thirrje për vetëpërmbajtje pas dhunës izraelito-palestineze

admin