RTV AHIRETI
Shëndetësi

Shqipëria pret vendimin e OBSH/ A duhet kërkuar testi për shtetasit nga Kina? Komiteti, ende nuk ka një vendim

shqiperia-pret-vendimin-e-obsh/-a-duhet-kerkuar-testi-per-shtetasit-nga-kina?-komiteti,-ende-nuk-ka-nje-vendim

Përkeqësimi i situatës Covid në Kinë ka detyruar shumë vende të Europës dhe të SHBA-së të kthejnë masa kufizuese për shtetasit kinezë, siç janë testimet nëpër aeroporte, ndërsa komiteti teknik në Shqipëri as është mbledhur për të diskutuar në lidhje me këtë, ndërkohë që udhëtarët që vijnë nga Kina janë të shumtë.

Related posts

Vitaminat që ndihmojnë me funksionimin e nervave

admin

Çfarë është hepatiti B dhe cilët janë shkaktarët e tij?

admin

Pse akullorja nuk na ndihmon aspak të freskohemi në verë?

rezart morina