RTV AHIRETI
LajmeRajon dhe BotëTurqi

Soylu: Nuk pranojmë ngushëllimet e ambasadës amerikane, i refuzojmë

soylu:-nuk-pranojme-ngushellimet-e-ambasades-amerikane,-i-refuzojme

Soylu për sulmin në Stamboll: Nuk pranojmë ngushëllimet e ambasadës amerikane, i refuzojmë.

Soylu për autorët e sulmit me bombë në Stamboll: Mos t’i kishim kapur, sot do të iknin në Greqi /aa

Related posts

Pelosi ateron në Tajvan: Vizita ime s’bie në kundërshtim me politikën e SHBA-së – VIDEO

admin

Udhëheqësit fetarë në komunitetet sunite të Iranit në shënjestër për mbështetjen e tyre ndaj protestave

admin

Erdoğan: Ata që nxisin prishje të paqes me ngacmimet në Detin Egje janë mashë e dikujt tjetër

admin