RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Studentët marshojnë kundër Asociacionit

studentet-marshojne-kunder-asociacionit

“Zajednica nuk kalon”, janë thirrjet e protestuesve të cilët janë mbledhur para Bibliotekës Kombëtare. Parlamenti i Studentëve i Universitetit të Prishtinës ka organizuar marsh kundër Asociacionit.”Bashkë kundër asociacionit” shkruhet në parullën e të rinjve, të cilët do të marshojnë në drejtim të qeverisë.

Related posts

Xhaferi në Epopenë e Dukagjinit: Kosova të avancohet, zhvillohet dhe pozicionohet në rrafshin ndërkombëtar

admin

“Në Ukrainë nuk ka ekzistuar kurrë synimi për të përdorur armë bërthamori”- Putin dy ditë para zgjedhjeve presidenciale: Rusia është e gatshme për negociata, por…

admin

Erdoğan: Vendi i Turqisë për stabilitetin dhe sigurinë e Evropës është i qartë

admin