RTV AHIRETI
granataKosovaKryesoreLajmeLajmet e funditTë GjithaZveçani

Sulmi me granatë në Zveçan, flet serbi: U sulmova se bashkëpunova me shqiptarët

sulmi-me-granate-ne-zvecan,-flet-serbi:-u-sulmova-se-bashkepunova-me-shqiptaret

Në oborrin e një shtëpie në komunën e Zveçanit është hedhur një mjet shpërthyes, në orët e hershme të 18 prillit, me ç’rast janë shkaktuar dëme materiale. “Dyshohet se shpërthimi është shkaktuar nga një granatë dore”, ka konfirmuar zëvendësdrejtori i Policisë së Kosovës për rajonin e veriut, Veton Elshani, në një prononcim për Radion Evropa […]

Related posts

Arabia Saudite, Kuvajti e Omani dënojnë sulmin izraelit në Jenin

admin

Szijjarto: Suedia duhet të veprojë ndryshe që t’i bashkohet NATO-s

rezart morina

Shpërthimi rekord i gripit të shpendëve, 48 milionë zogj të asgjësuar në Mbretërinë e Bashkuar dhe BE

admin