RTV AHIRETI
Lajme

Tentuan të kalonin kanalin anglez me varkën me mbi 110 persona, ndërrojnë jetë pesë emigrantë, mes tyre edhe një fëmijë

tentuan-te-kalonin-kanalin-anglez-me-varken-me-mbi-110-persona,-nderrojne-jete-pese-emigrante,-mes-tyre-edhe-nje-femije

Të paktën pesë persona kanë vdekur në përpjekje për të kaluar kanalin anglez, ka raportuar policia franceze. Roja bregdetare franceze konfirmoi se kishte një përpjekje të dështuar për të kaluar Kanalin dhe policia po vepronte në një plazh pas incidentit të së martës në mëngjes. Sipas BBC, viktimë kishin mbetur tre burra, një grua dhe

Related posts

Vazhdon protesta në Graçanicë, bllokohet rruga

admin

Guterres paralajmëron liderët e G7 t’i përmbahen politikës për mospërdorimin e armëve bërthamore

admin

Sulmoi deputetin e LDK-së, Xhavit Haliti dënohet me 1 mijë euro gjobë

rezart morina