RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Tre persona arrestohen për dhunë në familje

tre-persona-arrestohen-per-dhune-ne-familje

Tre persona janë arrestuar në Kosovë ditën e enjte për shkak të dhunës në familje.

Rastet kanë ndodhur në Prishtinë, Klinë dhe Malishevë ka njoftuar policia në raportin 24-orësh.

Gratë e sulmuara kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

Personit të arrestuar në Klinë i është gjetur edhe një sasi e substancës narkotike.

Related posts

Palestinë: Këtu janë disa nga zhvillimet më të fundit gjatë natës

admin

Ministrat e Jashtëm të Spanjës dhe Turqisë diskutojnë masën e njohjes së Palestinës

rezart morina

Klitschko: Pushtimi rus prek drejtpërdrejt Gjermaninë

rezart morina