RTV AHIRETI
KosovaKosovëLajmeLajmet e funditRajoniTë GjithaZveçan

U prezantua si doganier i Kosovës, arrestohet një serb në Zveçan

u-prezantua-si-doganier-i-kosoves,-arrestohet-nje-serb-ne-zvecan

Një shtetas serb është arrestuar pasi kur ishte ndaluar nga njësiti policor ishte prezantuar si doganier i Kosovës, si dhe kishte refuzuar t’ia jap dokumentet personale identifikuese dhe t’i bëhej alkool-testi pasi kishte qenë nën ndikim të alkoolit. Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës thuhet se rasti ka ndodhur të hënën rreth orës […]

Related posts

Shtyhet mbledhja e Kryesisë së Kuvendit

admin

Izraeli arreston 60 palestinezë në Bregun Perëndimor

rezart morina

Rama: Rritje tjetër rrogash për zjarrfikësit, mësuesit e bluzat e bardha

admin