RTV AHIRETI
Shëndetësi

Ushqimi i shëndetshëm/ Vaktet, me masë dhe ushqime që treten shpejt

ushqimi-i-shendetshem/-vaktet,-me-mase-dhe-ushqime-qe-treten-shpejt

Temperaturat e larta gjatë stinës së verës, kërkojnë një kujdes të shtuar për mënyrën se si ushqehemi dhe për produktet që përdorim.

Related posts

Heqja dorë nga kafeja e mëngjesit dhe çfarë ndodh në organizëm

admin6

​Gjashtë shenja paralajmëruese pak të njohura të tumorit të trurit

admin

“Nata e Zjarreve“ në Prekaz: Ndizen flakadanët e lirisë

admin