RTV AHIRETI
KosovaLajmeLajmet e funditpejesulmohetTë GjithaVajza

Vajza sulmohet fizikisht nga ish-i dashuri, çfarë ndodhi në Pejë

vajza-sulmohet-fizikisht-nga-ish-i-dashuri,-cfare-ndodhi-ne-peje

Një vajzë është sulmuar fizikisht nga ish-i dashuri i saj. Rasti ka ndodhur në Pejë, ditën e shtunë. “Viktima femër shtetase e Shqipërisë ka raportuar se me datën e cekur, në banesën e saj ka shkuar ish i dashuri i saj i dyshuari mashkull dhe ka ushtruar dhunë fizike, duke i shkaktuar lëndime”, thuhet në […]

Related posts

BE i bashkohet Konventës së Stambollit për të luftuar dhunën ndaj grave

admin

Kurti takon Plenkoviqin: Kosova dhe Kroacia e kanë të përbashkët të kaluarën dhe të ardhmen

admin

Senatorja amerikane: Përgjegjësit e sulmit të 24 shtatorit të japin llogari

rezart morina