RTV AHIRETI
KosovaKosovëkrimet serbeLajmeLajmet e funditTë GjithaVucic

VIDEO/ Osmani flet për krimet serbe në Kosovë, reagimi i Vuçiç në OKB

video/-osmani-flet-per-krimet-serbe-ne-kosove,-reagimi-i-vucic-ne-okb

Vazhdon mbledhja e Këshillit të Sigurimit të Kombeve të Bashkuara, e cila po ballafaqon presidenten e Kosovës, Vjosa Osmani me presidentin serb, Aleksandër Vuçiç. Këshilltarja e presidentes së Kosovës, Engesa Vitia ka publikuar pamjet, kur Vuçiçin duket se nuk e zë vendi, kur presidentja e Kosovës Osmani i përmend Fahrije Hotin, Vasfije Krasniqin, Elhame Muçollin […]

Related posts

Escobar: Hapi i parë për zgjedhjet në Veri largimi i njerëzve nga rruga

admin

BE-ja i përgjigjet Serbisë: Marrëveshja dhe aneksi i Ohrit janë ligjërisht obliguese

admin

Ndarja e buxhetit solli pakënaqësi në disa komuna

admin