RTV AHIRETI
Lajme

VIDEO/ Snajperisti neutralizon grabitësin e bankës, plumbi kalon përmes ekranit të kompjuterit dhe e qëllon në ballë! 36-vjeçari mbante dy pengje si mburoja njerëzore

video/-snajperisti-neutralizon-grabitesin-e-bankes,-plumbi-kalon-permes-ekranit-te-kompjuterit-dhe-e-qellon-ne-balle!-36-vjecari-mbante-dy-pengje-si-mburoja-njerezore

Janë publikuar pamjet se si një snajperist neutralizoi një grabitës banke që po mbante disa pengje në Florida. Siç shihet në video, plumbi ka kaluar përmes një ekrani kompjuteri dhe ka qëlluar në kokë grabitësin, i cili ndodhej mes dy pengjeve që i mbante si mburoja njerëzore. Ngjarja ndodhi më 6 shkurt kur një 36-vjeçar tentoi të grabiste një degë të Bankës Fort Myers të

Related posts

Palestinezët në Gaza protestojnë kundër politikës izraelite të burgimit administrativ

admin

Analiza/ Evropa pothuajse dyfishon importin e armëve, SHBA-ja rrit eksportin

admin

Ish deputetja e LVV-së, Shqipe Pantina aderon në LDK

admin