RTV AHIRETI
Kuzhinë

Vikend grykësish: Pitja-shpagetë më e shijshme, pite të cilën e keni provuar

vikend-grykesish:-pitja-shpagete-me-e-shijshme,-pite-te-cilen-e-keni-provuar

Kënaquni me pite-shpagetën fenomenale

Përbërësit:

– shpageta,
– gjalpë,
– hudhra,
– 2 vezë,
– Thërrmija buke,
– Parmezan,
– Qepë,
– Mish viçi i bluar,
– Domate,
– Salcë,
– Pure domatesh,
– Gjizë,
– Origano,
– Djathë mozzarella

Shikojeni videon dhe mësoni se si ta gatuani këtë pite të shijshme.

/Telegrafi/

 

The post Vikend grykësish: Pitja-shpagetë më e shijshme, pite të cilën e keni provuar appeared first on Telegrafi.

Related posts

Receta për humus me ujë: Lyerje e shijshme për mëngjes

rezart morina

Bakllava e errët: Ëmbëlsira më e bukur dhe e ëmbël me arra, çokollatë dhe biskota!

admin

Patate të pjekura me jogurt: Shtojcë që do ta bëni bashkë me çdo ushqim!

rezart morina