RTV AHIRETI
Shëndetësi

Virozat e verës, shtohet fluksi edhe në spitalin e Lezhës

virozat-e-veres,-shtohet-fluksi-edhe-ne-spitalin-e-lezhes

Rritja e menjëhershme e temperaturave gjatë kësaj jave si dhe shtimi i emigrantëve ka sjellë fluks të lartë pacientësh të vegjël në pediatrinë e spitalit të Lezhës.

Related posts

Përdoruesit e PS5 mund të hyjnë në sesione multi-player me një lidhje

admin6

A ka ndonjë ushqim që na ndihmon të djegim kalori?

admin

Arsyet pse portokallet nuk duhet t’i ndani kurrë nga përditshmëria juaj

admin6