RTV AHIRETI
Dite ZieKosovaKosovëLajmeLajmet e funditTë Gjitha

Vrasja e dy grave në pak ditë, nesër ditë zie në Kosovë

vrasja-e-dy-grave-ne-pak-dite,-neser-dite-zie-ne-kosove

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka njoftuar se nesër do të jetë ditë zie shtetërore në Kosovë. Në postimin në Facebook, Osmani ka thënë se shoqëria jonë do të jetë në zi çdo ditë përderisa të ketë vrasje të grave dhe vajzave tona. Sot në Pejë, Edmond Lajçi dyshohet se ka vrarë gruan e tij, […]

Related posts

Putin viziton trupat në rajonin Kherson dhe Lugansk – VIDEO

admin

Sulmi ndaj automjetit të vëzhguesve të OKB, UNIFIL: Shënjestrimi i paqeruajtësve është i papranueshëm

rezart morina

ShSKUK: Kryhet me sukses një intervenim tek një pesëvjeçar, kishte veshkë jofunksionale

admin6