RTV AHIRETI
KosovaKryesoreLajmeLajmet e funditpejeTë Gjithavrasje

Vrasja në Pejë, ministrja e Drejtësisë së Kosovës takim urgjent me institucionet: E patolerueshme!

vrasja-ne-peje,-ministrja-e-drejtesise-se-kosoves-takim-urgjent-me-institucionet:-e-patolerueshme!

Ministrja e Drejtësisë Albulena Haxhiu ka njoftuar se sot ka ftuar në takim ministrin e Punëve të Brendshme, kryesuesit e këshillave, u.d Kryeprokurorin dhe Drejtorin e Policisë së Kosovës dhe po ashtu në një takim tjetër edhe mbledhjen e grupit ndërministror. Ky takim është thirrur pas vrasjeve të fundit të dy grave në Pejë dhe […]

Related posts

Refuzohet ankesa e Qeverisë, mbetet në fuqi pezullimi i vendimit për pagat e gjyqtarëve dhe prokurorëve

admin

Turqi, AK Parti nominon Erdoğanin për president

rezart morina

Ushtarët amerikanë patrullojnë në afërsi të Leposaviqit

admin6