RTV AHIRETI
KosovaLajmeTë Gjitha

Vrau dhëndrin me 7 plumba, burrit në Kosovë i shtohen dhe 3 akuza

vrau-dhendrin-me-7-plumba,-burrit-ne-kosove-i-shtohen-dhe-3-akuza

Prokuroria Themelore në Pejë, më 12 mars 2024, ka ngritur aktakuzën ndaj të akuzuarit Tush Frroku, për vrasjen e rëndë në Klinë ndaj mikut e njëkohësisht dhëndrit të tij viktimës, A.P. Ai po ngarkohen edhe për tri vepra tjera përfshirë “armëmbajtje pa leje”, “shtrëngim” dhe “marrje në posedim të pasurisë së luajtshme”. Seanca fillestare në […]

Related posts

Netanyahu: Nuk ka “asnjë forcë në botë” që ta ndalojë Izraelin nga pushtimi i qytetit Rafah

RTI

Itali: 20 mijë refugjatë zbarkuan në 2023, trefish më shumë se në 2022

admin

Kurti publikon foto me djalin e Enver Zymerit: Dëshira e tij, shpresë se rinia do t’i shërbejë vendit

admin