RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Zgjedhjet në veri, KQZ miraton sot Planin Operacional

zgjedhjet-ne-veri,-kqz-miraton-sot-planin-operacional

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do të mblidhet sot në orën 11:00, një ditë përpara mbajtjes së zgjedhjeve në katër komunat veriore, shkruan teve1.info.

Bëhet e ditur se KQZ do të shqyrtojë dhe miratojë Planin Operacional të zgjedhjeve, plotësimet e përbërjes së këshilleve të vendvotimeve (KVV) dhe po ashtu Ekipet Mobile.

Njoftimi i plotë:

Të ngjashëm

Related posts

Kim: Manovrat e përbashkëta SHBA-Kore e Jugut rrisin rrezikun e një lufte bërthamore

rezart morina

Osmani nga Sarajeva: Lufta kundër korrupsionit, prioritet i OSBE-së

admin

Pakënaqësitë ndaj Vuçiqit, protestuesit serbë përplasen mes vete

rezart morina