RTV AHIRETI
KosovaKosovëLajmeLajmet e funditTë Gjithazhduket gruaja

Zhduket një grua në Vushtrri të Kosovës (Detajet)

zhduket-nje-grua-ne-vushtrri-te-kosoves-(detajet)

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast të zhdukjes së një gruaje në Vushtrri. Në njoftimin për media thuhet se nuk ka informacione për vendndodhjen e saj. “Vushtrri 25.04.2024 – 18:15. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se më 23.04.2024 rreth orës 18:15 nga shtëpia është larguar viktima femër kosovare dhe deri më tani nuk […]

Related posts

Izraeli bombardon Spitalin Indonezian në Gaza

rezart morina

Gaza, një tjetër gazetar iu nënshtrohet plagëve

admin

Shi i rrëmbyeshëm dhe erëra të fuqishme në disa qytete të Kosovës

admin