RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Zhduket një person në Fushë-Kosovë

zhduket-nje-person-ne-fushe-kosove

Një qytetar ka raportuar në Polici se djali i tij ka dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Sipas njoftimit të Policisë, rasti ka ndodhur në rrugën “17 Shkurti” në Fushë Kosovë dhe është cilësuar si person i zhdukur.

“Rr. 17 Shkurti, Fushë Kosovë 23.07.2023 – 00:00. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se djali i tij ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e tij. Lidhur me rastin është informuar prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin”, thuhet në komunikatën e Policisë.

Related posts

Bastisje të reja në rastin “Kobra”, Policia jep detaje

admin

Xhamia e Madhe Ajasofja dekorohet për muajin e Ramazanit

admin

Parlamenti kroat nuk miraton vendimin për stërvitjen e ushtarëve ukrainas në Kroaci

admin