RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Zhduket një vajzë në Shtime

zhduket-nje-vajze-ne-shtime

Një person ka raportuar në polici se familjarja e tij është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj.

Rasti ka ndodhur të mërkurën në Shtime.

Policia ka bërë të ditur se rasti është në procedurë hetimore.

“Shtime / 17.04.2024-22:55. Një mashkull kosovar ka raportuar se viktima femër kosovare është larguar nga lokacioni dhe nuk dihet vend-ndodhja e saj. Rasti në procedurë hetimore:, thuhet në raport.

Related posts

Begaj në Asamblenë e OKB-së: Njiheni pavarësinë e Kosovës! – VIDEO

rezart morina

Zgjatet edhe me 6 muaj gjendja e jashtëzakonshme në Mianmar

rezart morina

Osmani: S’do të lejojmë që veriu i Mitrovicë të shndërrohet në fushëbetejë për arritjet hemogjeniste

admin