RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmetShëndetësi

82 raste aktive me Covid-19 në Kosovë

82-raste-aktive-me-covid-19-ne-kosove

Aktualisht në Kosovë 82 raste janë aktive me Covid-19.

Kurse, të hospitalizuar janë 6 pacientë.

Sipas Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike në 24 orët e kaluara janë konfirmuar 9 raste të reja.

Related posts

Euro me vlerën më të ulët kundrejt dollarit që nga viti 2002

admin

Pas zgjedhjeve të nëntorit, mblidhet për herë të parë Kongresi Amerikan

admin

Çmimet e derivateve, lirohet nafta dhe benzina

admin