RTV AHIRETI
Shëndetësi

A çojnë ushqimet e përpunuara në humbjen e fillit të të menduarit?

a-cojne-ushqimet-e-perpunuara-ne-humbjen-e-fillit-te-te-menduarit?

400-500 kalori në ditë të marra në formën e ushqimeve fast food mjaftojnë për të shtuar rrezikun e harresës, mungesës së orientimit apo të humbjes së fillit logjik.

Related posts

Ju zë makina? Ja çfarë duhet të bëni para një udhëtimi

admin

Çelësi për zorrë të shëndetshme dhe tretje të mirë: Duhet të hamë 30 gramë nga ky ushqim çdo ditë

rezart morina

Duhet të shmangim qepën dhe hudhrën dhe të pimë ujë në temperaturë dhome

RTI