RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Aksident i rëndë trafiku në Prishtinë

aksident-i-rende-trafiku-ne-prishtine

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në rrugën “Luan Haradinaj” në Prishtinë.

Qytetari Vehnar Isufi ka publikuar pamje nga vendi i ngjarjes dhe ka shkruar na Facebook se njëri shofer ka mbetur brenda veturës dhe i njëjti është larguar nga aty me ndihmën e zjarrfikësve.

Sipas tij, deri te aksidenti ka ardhur për shkak të shpejtësisë.

Related posts

74 për qind e evropianëve mendojnë se ka korrupsion në sektorin publik

admin

Shefi i Wagnerit refuzon akuzat e Putinit për ‘tradhti’: “Jemi patriotë. Kemi luftuar dhe do të luftojmë”

admin

Levy: Qeveria e Netanyahut nuk ka të ardhme

rezart morina