RTV AHIRETI
Lajme

Alarm në Stokholm, të shtëna me armë zjarri pranë ambasadës izraelite

alarm-ne-stokholm,-te-shtena-me-arme-zjarri-prane-ambasades-izraelite

Një alarm është ngritur në Stokholm pasi oficerët në një makinë patrullimi thanë se kishin dëgjuar të shtëna armësh pranë ambasadës izraelite. “Një oficer patrulle në Strandvagen në Stokholm dëgjoi tinguj të fortë dhe vlerësoi se ishin të shtëna armësh”, tha policia në faqen e saj të internetit, duke shtuar se zona e rrethuar është

Related posts

Forcat izraelite plagosin 2 palestinezë dhe arrestojnë 22 të tjerë në Bregun Perëndimor

rezart morina

Kina përjeton verën më të nxehtë që nga viti 1961

rezart morina

Prezantohet legjislacioni për vlerësimin e mësimdhënësve, parashihen dy provime

admin