RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Ambasadori amerikan uron Kurban Bajramin

ambasadori-amerikan-uron-kurban-bajramin

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Jeffrey Hovenier ua ka dërguar “urimet më të ngrohta” të gjithë atyre që festojnë në Kosovë dhe në botë për Kurban Bajramin.

Hovenier e publikoi urimin e tij në Twitter.

“I dërgoj urimet më të ngrohta me rastin e Kurban Bajramit për të gjithë ata që festojnë në Kosovë dhe në mbarë botën!”, shkroi ambasadori amerikan.

Related posts

Specialja me plotë gabime

admin

Nënshkruhen dokumente dypalëshe mes qeverive të Serbisë dhe Maqedonisë së Veriut

admin

Sveçla: Aktorë shtetërore e joshtetërorë të Serbisë dhe Rusisë kanë hyrë brenda territorit të Kosovës

admin