RTV AHIRETI
Lajme

Analiza e Sky News: Reputacioni i frikshëm i ‘Kasapit të Teheranit’, çfarë ndodh nëse ai ka vdekur

analiza-e-sky-news:-reputacioni-i-frikshem-i-‘kasapit-te-teheranit’,-cfare-ndodh-nese-ai-ka-vdekur

Ebrahim Raisi ka qenë një nga më të ashpër të vijës së ashpër të Iranit, një besimtar fanatik dhe absolut në revolucionin iranian dhe misionin e tij. Nëse ai ka vdekur në një shpat mali në veri të vendit, siç duket gjithnjë e më e mundshme, do të jetë një moment madhor për vendin dhe

Related posts

Kina dhe Rusia kundër luftës bërthamore, liderët bien dakord për zgjerim të stërvitjes ushtarake

admin

Shefi i Zyrës së BE-së sulmin ndaj Policisë së Kosovës e cilëson të tmerrshëm

admin

ASK: Mbi 1 milion e 420 mijë qytetarë të regjistruar deri më tani

rezart morina