RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Bie nga ndërtesa, humb jetën 15-vjeçari në Mitrovicë

bie-nga-ndertesa,-humb-jeten-15-vjecari-ne-mitrovice

Një 15-vjeçar ka humbur jetën, pasi ka rënë nga një ndërtësë në Mitrovicë.

Siç bën të ditur Policia, rasti ka ndodhur rreht orës 13:30 në rrugën ” Luan Haradinaj”, në Mitrovicë.

Hetuesit policor me autorizim të prokurorit, kanë nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave të rastit.

“Sot, rreth orës 13:00, është raportuar se në rrugën ” Luan Haradinaj” në Mitrovicë, nga një ndërtesë ka rënë viktima rreth 15 vjeçar, ku si pasojë e lëndimeve viktima B.S., ka humbur jetën. Hetuesit policor me autorizim të prokurorit kanë nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave të rastit”, ka thënë zëdhënësi i Policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti.

Me urdhër prokurorit trupi i pa jetë dërgohet në IML për obduksion.

Related posts

Pakistani bllokon Wikipedia-n për shkak të ‘përmbajtjes blasfemike’

admin

Ministri turk i Mbrojtjes dhe homologu i tij grek vizitojnë rajonin e prekur nga tërmetet

admin

Një person vdes në aksidentin me 200 vetura në Kinë – VIDEO

admin