RTV AHIRETI
Shkenca dhe teknologjia

Bie nga sistemi rrjeti social Instagram

bie-nga-sistemi-rrjeti-social-instagram

Të njëjtët kanë shkruar në Twitter se nuk po arrijnë të kyçen në llogaritë e tyre personale, e as të rifreskojnë të dhënat.

E këto probleme nuk kishin të bënin me internetin apo telefonin.

Ishte pikërisht problemi që vinte nga Instagram. DoënDetector konfirmon se raporte të shumta për shërbimin që nuk funksionon kanë ardhur që nga ora 9:45 e mëngjesit të së mërkurës. Që nga momenti i shkrimit të kësaj historie, çështja duket se vazhdon pasi numri i raportimeve është rritur që atëherë.

E shumë prej atyre të cilët tentuan të kyçen në profilin e telefonit patën mesazhe të tilla si: Error./Lajmi.net/

 

The post Bie nga sistemi rrjeti social Instagram appeared first on Lajmi.net.

Related posts

Jep dorëheqjen shefja operative e Facebook-ut

admin

Parashikimet “e frikshme” nga Bill Gates, 27 vjet më parë – nga Google Maps, telefonat inteligjentë e deri te puna në distancë

admin

‘Bad News Eagles’ i nisin me fitore kualifikueset për ‘Major’, mposhtin Entropiq

admin