RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmetShëndetësi

Bien rastet me COVID-19 në Kosovë

bien-rastet-me-covid-19-ne-kosove

Ka rënë në 202 numri i rasteve të reja me Covid19.

Në raportin e fundit nuk është regjistruar asnjë viktimë, ndërsa numri i rasteve aktive në vend është 3195.

Në raportin e IKSHPK-së thuhet se 393 është numri i të shëruarve, ndërsa vetëm 1659 qytetarë janë vaksinuar në total me dozën e katërt.

Related posts

Grupi terrorist PKK/YPG sulmon një xhami në veri të Sirisë

admin

Përfundon dita e dytë e gjykimit – mbrojtja dhe të akuzuarit hedhin poshtë akuzat e prokurorisë

admin

Myftiu Tërnava pa nga afër punimet në ndërtimin e dy vakëfeve në Gjilan

admin