RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Digjet një pikë statike e Policisë së Kosovës në veri të Mitrovicës

digjet-nje-pike-statike-e-policise-se-kosoves-ne-veri-te-mitrovices

Një pikë statike (kontejnerë) e Policisë së Kosovës është djegur rreth orës 03:00 të mëngjesit tek tre rrokaqiejt në veri të Mitrovicës.

Rasti është konfirmuar nga zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Mitrovicës, Veton Elshani.

“Rreth orës 03:00 të mëngjesit është djegur pika statike e Policisë së Kosovës”, ka thënë ai.

Related posts

Palestinezët e burgosur nga Izraeli do të futen në grevë masive urie

admin

Franca do të limitojë rritjen e çmimit të gazit dhe energjisë elektrike në 15 për qind në vitin 2023

admin

Aksident në rrugën Gurrakoc – Klinë, gjashtë të lënduar

admin