RTV AHIRETI
KosovaLajmeLajmet e funditlista serbeNenad RadosavleviçiTë Gjitha

Digjet objekti në veri të Kosovës, zyrtari komunal akuzon Listën Serbe

digjet-objekti-ne-veri-te-kosoves,-zyrtari-komunal-akuzon-listen-serbe

Në fshatin Ulije të Komunës së Leposaviçit është djegur një objekt në pronësi të Nenad Radosavleviçit, drejtor i Drejtorisë për Sport, Rini dhe Kulturë në komunën që funksionon sipas sistemit të Kosovës. Radosavleviç i ka thënë Radios Evropa e Lirë se ai beson që zjarrvënia ka qenë e qëllimshme dhe se motivi është politik. Sipas […]

Related posts

BE: Kryenegociatorët takohen të mërkurën në Bruksel për çështjen e dinarit

RTI

Kirurgu britanik flet për 40 ditët në Gaza: Qëllimi i luftës shkatërrimi i Gazës dhe popullit të saj

admin

Gjermani – Autoritetet kërkojnë heqjen e anglishtes nga shkollat fillore

admin