RTV AHIRETI
KosovaKryesoreLajmeLajmet e funditTë Gjitha

E rëndë në Kosovë / Dhëndri tenton të vrasë vjehrrin jashtë gjykatës, policia jep detajet: Konflikti nisi pas mosmarrëveshjeve për…

e-rende-ne-kosove-/-dhendri-tenton-te-vrase-vjehrrin-jashte-gjykates,-policia-jep-detajet:-konflikti-nisi-pas-mosmarreveshjeve-per…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kosovë, ku një person ka tentuar të vrasë vjehrrin e tij. Dhëndri qëlloi me armë zjarri në drejtim të babait të bashkëshortes, duke e plagosur këtë të fundit. I plagosuri ndodhet në spital ku po merr edhe trajtimin mjekësor. Zëdhënësi i policisë për rajonin e Prizrenit, Vesel Gashi, […]

Related posts

Me biçikletë në Haxh: Francezi arriti në Turqi – VIDEO

admin

Biden: SHBA-ja e gatshme të dërgojë mjete shtesë ushtarake në rajon për të ndihmuar Izraelin

admin

Humbi në kumar dhe u kthye me pistoletë në brez, media gjermane: Kosovari qëlloi për vdekje reperin serb për një borxh 15 mijë euro

admin