RTV AHIRETI
KosovaKosovëLajmeLajmet e funditTë Gjithatentative vrasje

Kosovë, dhëndri tenton të vrasë ish-vjehrrin

kosove,-dhendri-tenton-te-vrase-ish-vjehrrin

Një person është plagosur nga të shtënat me armë zjarri të premten në Dragash. Dhëndri dyshohet se ka plagosur ish-vjehrrin e tij, tha Policia e Kosovës në një njoftim për media. “Njësiti i hetimeve të sektorit rajonal DRP Prizren me datën 26.04.2024 ka arritur që të lokalizoj dhe arrestoj të dyshuarit O. M (viti i […]

Related posts

Mbi 100 pasgoditje të fuqishme

admin

Kurti vizitoi Agjencinë e Statistikave të Kosovës: Nuk ka proces më të rëndësishëm për planifikim sesa regjistrimi i popullsisë

admin6

Murati: S’ka shtesa për sektorin privat, bizneset duhet t’ua rrisin pagat

admin