RTV AHIRETI
Lajme

“Ekonomia kontrollon gjithçka!”- Biden apo Trump? Votuesit amerikanë: Vendosim duke pyetur xhepat tanë

“ekonomia-kontrollon-gjithcka!”-biden-apo-trump?-votuesit-amerikane:-vendosim-duke-pyetur-xhepat-tane

“Ekonomia kontrollon gjithçka,” thotë Chris Stinson, drejtor shitjesh në Karolinën e Jugut, “Ekonomia më shqetëson më shumë, atë do të mbaj parasysh kur të votoj këtë nëntor”. Dhe Chris Stinsono nuk është i vetmi. Kur kanë mbetur më pak se 4 muaj deri nga dita e votimit, mirëqenia ekonomike, të ardhurat në xhepat e tyre,

Related posts

Zelanda e Re miraton ligjin e parë në botë që ndalon duhanin për brezin e ardhshëm

admin

FOTO/ Donald Trump u shpall fajtor se pagoi aktoren e filmave p*rnografikë për të heshtur, reagon Ivanka Trump dhe publikon foton: Të dua babi

admin

Putin ndalon furnizimin me naftë ruse për vendet që përdorin kufirin e çmimit të naftës

admin